O nas

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej zespołu ROCKODYL. W kilku zdaniach postaramy się przekonać Państwa, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Zespół ROCKODYL składa się z sześciu doświadczonych muzyków, którzy szlifowali swój warsztat na scenach w Polsce i za granicą. Grali w takich zespołach jak legendarna już Opozycja, Dwie Korony, Poziom 600, Paula, the Cureheads, Ayin Aleph,, Gang Olsena, Freex Family i wielu innych…

Wokalistka zespołu jest laureatką wielu konkursów wokalnych a sekcja rytmiczna wspomagała całą śmietankę polskiego i zagranicznego show biznesu.Wszyscy muzycy swym ograniem zasłużyli na miano „starych wyjadaczy”, którzy z nie jednego pieca chleb jedli i doskonale zdają sobie sprawę jak rozgrzać i rozbawić publiczność. Są oni gwarantem profesjonalnego wykonania utworów „100 % live” co jest dodatkowym atutem w czasach kiedy komputery i inne plastikowe zabawki zastępują żywych muzyków na scenie i w studio.

ROCKODYL to pełny skład instrumentalny; perkusja, bas, gitara, keyboard, wokalista, wokalistka a nawet skrzypce!!! dzięki czemu zespół nie cierpi na tak zwany „syndrom ograniczenia repertuarowego” i może wykonywać piosenki zarówno pierwotnie wylansowane przez śpiewające kobiety jak i artystów płci nieco brzydszej.